NOC S ANDĚLEM

Sobotně-noční talkshow, takzvaný „přímý přesnoc“, provázel své diváky ze sobot do nedělí jedenáct let. Za tu dobu Pavel Anděl rozmlouval se svými hosty více než pětsetkrát a vždycky to bylo zajímavé povídání.

  • Fotogalerie
  • Ukázka z Noci s Andělem, do které přicházím jako host, v rámci půlnočního překvapení maskován jako Fidel 🙂
  • Morčátkovi, “nekonečný seriál”, který jsme s Davidem Sísem natočili jako předěly do Silvestrovských vydání; humor, pravda, není příliš sofistikovaný, ale… před silvestrovskou půlnocí fungoval 🙂
CREDITS

Scénář: Hana Andělová, Marie Homolová
Režie: Jan Drbohlav aj.
© 2000-2009 Česká televize

ODKAZY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
ODKAZY NA WEBU

TROSEČNÍK

Protože pohodlí pražských VyVolených vil bylo divákům málo, televize Prima přitvrdila a další souboj o zajímavou finanční částku se odehrával na dvou ostrovech poblíž pobřeží Panamy.

CREDITS

Scénář: Simona Matásková
Režie: Tomáš Medek, Jan Drbohlav
© 2006 TV Prima

VYVOLENÍ 2

Druhá libeňská vila, druhých patnáct soutěžících, a hlavně druhých deset milionů, to byla druhá řada do té doby nejoblíbenější reality show na českých obrazovkách.

CREDITS

Scénář: Simona Matásková
Režie: Jan Sládek, Jan Drbohlav
© 2006 TV Prima

VYVOLENÍ 2 – ZAHAJOVACÍ POŘAD

Ještě než začala druhá řada českých VyVolených, televize Prima nabídla divákům malou ochutnávku v podobě sestřihu toho nejzajímavějšího z druhé série stejné soutěže, která začala o pár týdnů dříve na Slovensku. A, upřímně řečeno, bylo se na co dívat.

CREDITS

Scénář: Jan Drbohlav
Režie: Jan Drbohlav
© 2006 TV Prima

VYVOLENÍ 1

Patnáct soutěžících se sešlo v jedné libeňské vile prošpikované mikrofony a kamerami, aby se zúčastnili soutěže o desetimilionovou výhru. Divákům se tak přibližně po tři měsíce naskýtal poměrně neobvyklý pohled do ještě neobvyklejší domácnosti.

CREDITS

Scénář: Simona Matásková
Režie: Jan Sládek, Jan Drbohlav
© 2005 TV Prima

SLIBY A CHYBY

Šest dvacetiminutových dílů plných komediálních skečů reagovalo na současné dění ve společnosti ze zpravidla poněkud netradičního úhlu pohledu.

CREDITS

Scénář: Jan Drbohlav, Roman Štolpa, Tomáš Turek
Režie: Jan Drbohlav
© 2000 Česká televize