Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Oscar 1998
Oscar 1998
Oscar Posters


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem


České filmové plakáty

České filmové plakátyČeské filmové plakátyJako každý rok na podzim (no, spíš v zimě), i letos jsem v sekci Fotogalerie shromáždil všechny plakáty českých filmů, a to jak hraných a animovaných, tak dokumentárních. Při listování vlastním webem jsem zjistil, že tuto tradici dodržuji už od roku 2005, letos tedy začínám druhé desetiletí s českým filmovým plakátem. A to je docela pěkné, ne? Tomu by se už skoro dalo říkat "sbírka".
Kdyby snad chtěl někdo spočítat, o kolik plakátů (k hraným i dokumentárním filmům, a to od roku 2005 do současnosti) se celkem jedná, došel by k dost neuvěřitelným 366 (ano, slovy tři sta šedesáti šesti!) kusům. Jednoduchým propočtem pak zjistíte, že kdybyste si prohlédli jeden plakát denně, máte to přesně na rok - a to by dokonce ten rok musel být přestupný! :)
Žebřík 2015

Žebřík
Pomalu ale jistě se blíží vyhlašování rockerských cen Žebřík 2015. Kdo si bude chtít užít trochu nevázaného veselí, má šanci 11.3. 2016, stejně jako loni v plzeňském Depu. Plakát se jmény interpretů se před vámi otevře po kliknutí na tento odkaz. :)

EDIT:
Akce byla velkolepá, několik snímků dokumentující skvělou atmosféru najdete ve fotogalerii.
Prezentace knihy v Luxoru

Autopsie