Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Jmenuji se Hladový bizon
Jmenuji se Hladový bizon
České filmové plakáty 2017 - dokumenty


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem


Čtvrtstoletí Žebříku

Žebřík 2017Žebřík slaví čtvrtstoletí! Pětadvacet ročníků je za námi (přesněji řečeno za iReportem). Další ročník se koná 9. března 2018, jako tradičně v Plzni. Na plakátu (kliknutím na náhled si ho můžete zobrazit v plné velikosti) zjistíte, že headlinerem jsou staří dobří Olympic, dále se můžete těšit na Lenny, Michala Hrůzu a nebo třeba kapelu Wohnout. Kromě toho můžete být v objektu DEPO svědky řady dalších vystoupení. Večerem vás provede jeden staronový moderátor (Tomáš Hanák) a jedna zbrusu nová moderátorka (Jitka Schneiderová). Bližší informace najdete na Facebooku, nebo přímo na stránkách Ankety Žebřík.
Kapitán Exner 13x jinak

Křest ExnerDvanáct dílů kriminálního seriálu Kapitán Exner a k tomu jedna audioknížka dává dohromady třináct titulů, skrz které vstoupil do mého života kapitán Exner :) Blíže o seriálu se můžete dočíst zde, více informací o audioknížce najdete tady. V Luxoru jsme křtili nejen onu audioknihu (viz foto a reportáž TV Prima), ale také dvě knížky, které (zatím) s fotografiemi z natáčení vydalo nakladatelství Euromedia.
P.S. Seriál - pokud jste ho neviděli - můžete kompletně shlédnout online na stránkách TV Prima, krátká ukázka z audioknihy (doufám, že vás naláká) je k poslechu na serveru SoundCloud.
Festivalová žeň nekončí!

Festivalů není nikdy dost, zvlášť těch filmových nebo hudebních. A může být něco lepšího, než spojit film a hudbu dohromady? Nemůže. Proto je návštěva prvního ročníku festivalu filmové muziky Soundtrack Poděbrady naprostou nutností! Kdo nebude v Poděbradech mezi 24. a 27. srpnem, ten jako by nebyl! Bez legrace. To je prostě absolutní povinnost, protože speciální koncert Jana P. Muchowa nebo držitele Oscara Nicoly Piovaniho, autora filmové hudby k filmům Federica Felliniho, jinde prostě neuvidíte!