Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Scénografie 6
Scénografie 6
Deváté srdce - scénografie (2011)


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem


Kapitán Exner 13x jinak

Křest ExnerDvanáct dílů kriminálního seriálu Kapitán Exner a k tomu jedna audioknížka dává dohromady třináct titulů, skrz které vstoupil do mého života kapitán Exner :) Blíže o seriálu se můžete dočíst zde, více informací o audioknížce najdete tady. V Luxoru jsme křtili nejen onu audioknihu (viz foto a reportáž TV Prima), ale také dvě knížky, které (zatím) s fotografiemi z natáčení vydalo nakladatelství Euromedia.
P.S. Seriál - pokud jste ho neviděli - můžete kompletně shlédnout online na stránkách TV Prima, krátká ukázka z audioknihy (doufám, že vás naláká) je k poslechu na serveru SoundCloud.
Festivalová žeň nekončí!

Festivalů není nikdy dost, zvlášť těch filmových nebo hudebních. A může být něco lepšího, než spojit film a hudbu dohromady? Nemůže. Proto je návštěva prvního ročníku festivalu filmové muziky Soundtrack Poděbrady naprostou nutností! Kdo nebude v Poděbradech mezi 24. a 27. srpnem, ten jako by nebyl! Bez legrace. To je prostě absolutní povinnost, protože speciální koncert Jana P. Muchowa nebo držitele Oscara Nicoly Piovaniho, autora filmové hudby k filmům Federica Felliniho, jinde prostě neuvidíte!

Už je to tu zase!

KVIFFLFŠCo? Léto - a s ním i dva české filmové festivaly, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Prvním z nich je pochopitelně Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který můžete navštívit mezi 30. červnem a 8. červencem (po kliknutí na levý obrázek si můžete prohlédnout jeden ze sady jeho plakátů). Druhým festivalem, lehce punkově undergroundovým, je Letní filmová škola v Uherském Hradišti. Kdo se chce filmově přivzdělat, má šanci mezi 28. červencem a šestým srpnem. (Klikněte na obrázek vpravo a prohlédněte si plakát.)