Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Lovci a oběti
Lovci a oběti
České filmové plakáty 2015 - hrané a animované


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Vítejte

ÚvodemCurriculum vitaeCopyright
Možná záměrně, možná omylem, jste se ocitli na stránkách Jana Drbohlava, většinou scenáristy, občas režiséra, ale obecně člověka zabývajícího se různými činnostmi souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou. V každém případě vám přeji, když už jste tady, hezký den.

Upozornění:
Všechny materiály na těchto stránkách, které se týkají filmových, televizních, divadelních, literárních či hudebních projektů, podléhají copyrightu autora nebo producentů a jsou registrovány u organizací zabývajících se ochranou autorských práv. Bez písemného svolení není možné jejich jakékoliv využití ani další forma distribuce.
Prosím, respektujte autorský zákon.


Soundtrack Festival 2018

Soundtrack Festival Poděbrady 2018
Příští konec prázdnin všichni do Poděbrad! Povinné! :)České filmové plakáty 2017

České filmové plakátyČeské filmové plakátyDalší várka český filmových plakátů, a to jak k filmům hraným (a animovaným), tak k filmům dokumentárním je tady. Tentokrát jde o filmy s rokem výroby 2017 a - ostatně jako každý rok - i letos se urodilo. Plakáty si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo přímo odkazem odsud. Na tomto linku najdete filmy hrané, na následujícím pak dokumentární. Prohlížejte si je, listujte jimi... prostě jako doma.. :)
Čtvrtstoletí Žebříku

Žebřík 2017Žebřík slaví čtvrtstoletí! Pětadvacet ročníků je za námi (přesněji řečeno za iReportem). Další ročník se koná 9. března 2018, jako tradičně v Plzni. Na plakátu (kliknutím na náhled si ho můžete zobrazit v plné velikosti) zjistíte, že headlinerem jsou staří dobří Olympic, dále se můžete těšit na Lenny, Michala Hrůzu a nebo třeba kapelu Wohnout. Kromě toho můžete být v objektu DEPO svědky řady dalších vystoupení. Večerem vás provede jeden staronový moderátor (Tomáš Hanák) a jedna zbrusu nová moderátorka (Jitka Schneiderová). Bližší informace najdete na Facebooku, nebo přímo na stránkách Ankety Žebřík.