Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

In nomine patris 10
In nomine patris 10
In nomine patris (2004)


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Vítejte

ÚvodemCurriculum vitaeCopyright
Možná záměrně, možná omylem, jste se ocitli na stránkách Jana Drbohlava, většinou scenáristy, občas režiséra, ale obecně člověka zabývajícího se různými činnostmi souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou. V každém případě vám přeji, když už jste tady, hezký den.

Upozornění:
Všechny materiály na těchto stránkách, které se týkají filmových, televizních, divadelních, literárních či hudebních projektů, podléhají copyrightu autora nebo producentů a jsou registrovány u organizací zabývajících se ochranou autorských práv. Bez písemného svolení není možné jejich jakékoliv využití ani další forma distribuce.
Prosím, respektujte autorský zákon.


Léto ve Varech? Proč ne!

KVIFFLFŠTento způsob léta zdá se mi poněkud... Ale ne. Léto ve Varech je samozřejmě šťastné. A když už ne léto, tak aspoň jeho začátek a když už ne šťastné, tak aspoň zábavné, protože plné filmů. Jako každý rok, i letos se v Karlových Varech koná filmový festival a bude to (zase) veliké... :)
Letos to začíná už v červnu, konkrétně 29. a závěrečný večer spojený s udílením cen proběhne v Thermalu 7.7. Pro každého, kdo má rád film, je aspoň jeden den povinností. ;) Karlovarský program a další informace najdete na oficiálních stránkách festivalu.

P.S. Plakáty od grafického studia Najbrt se mi letos obzvlášť líbí, takhle zakomponovat festivalový ročník do podoby filmových okének mě fakt baví! ;) (Kliknutím na obrázek si plakát můžete prohlédnout v plné velikosti.
Soundtrack Festival 2018

Soundtrack Festival Poděbrady 2018
Příští konec prázdnin všichni do Poděbrad! Povinné! :)České filmové plakáty 2017

České filmové plakátyČeské filmové plakátyDalší várka český filmových plakátů, a to jak k filmům hraným (a animovaným), tak k filmům dokumentárním je tady. Tentokrát jde o filmy s rokem výroby 2017 a - ostatně jako každý rok - i letos se urodilo. Plakáty si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo přímo odkazem odsud. Na tomto linku najdete filmy hrané, na následujícím pak dokumentární. Prohlížejte si je, listujte jimi... prostě jako doma.. :)